Contact met UNC Plus Delta

Vragen, opmerkingen, ideeën, feedback? Graag!

*
*
*
*
*
*
 
*
 
 
*
 


Contactgegevens

 
Telefoon: +31 (0)20 - 345 30 15
Fax: +31 (0)20 - 640 43 25
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
   

Adresgegevens

 
UNC Plus Delta bv  
Dorpsstraat 34  
1182 JE AMSTELVEEN  
routebeschrijving  
   

Overig

 
KvK nr. 34.17.22.46
Site Joomlafied by Buro Ben van Treur

Mail gerust met...

Arne Saal


Management Consultant
a.saal@uncplusdelta.nl

Alex Engler


Management Consultant
a.engler@uncplusdelta.nl

Annemiek van Hulzen


Office Manager
a.vanhulzen@uncplusdelta.nl

Bas Brabers

bas brabers lean six sigma consultantManagement Consultant
Master Black Belt
b.brabers@uncplusdelta.nl

Bram van Rijssel

bram van rijssel lean six sigma consultantManagement Consultant
Black Belt
b.vanrijssel@uncplusdelta.nl

Chris Hans Dirks

master black belt chris hans dirks Master Black Belt
c.dirks@uncplusdelta.nl

Daniel Elzas


Project Manager
d.elzas@uncplusdelta.nl

Denise Aslander

account manager lean six sigma Account Manager
d.aslander@uncplusdelta.nl

Dirk Rösler

management consultant dirk rosler Management Consultant
dirk.rosler@uncplusdelta.nl

Edward van de Poll


Black Belt
e.vandepoll@uncplusdelta.nl

Elbert Hulsbos

management consultant elbert hulsbos Management Consultant
Black Belt
e.hulsbos@uncplusdelta.nl

Elly de Lorijn

projectmanager Elly de Lorijn Projectmanager
e.delorijn@uncplusdelta.nl

Govert Jan van Wijk


Black Belt
gj.vanwijk@uncplusdelta.nl

Harald van Lieshout


Management Consultant
h.vanlieshout@uncplusdelta.nl

Herald Voorneveld


Black Belt
h.voorneveld@uncplusdelta.nl

Jacob van der Wal

jacob van der wal lean six sigma consultant Management Consultant
Lean Master
j.vanderwal@uncplusdelta.nl

Jan Heijneman

Jan Heijneman - Black Belt in Lean Black Belt in Lean
j.heijneman@uncplusdelta.nl

Jan Postema


Management Consultant
j.postema@uncplusdelta.nl

Jeroen van den Hengel

jeroen van den hengel lean six sigma consultant Management Consultant
j.vandenhengel@uncplusdelta.nl

Jeroen van Schreven

jeroen van schreven directeur plus delta Directeur
j.vanschreven@uncplusdelta.nl

Jeroen Zomer

jeroen zomer lean six sigma consultant Management Consultant
Black Belt
j.zomer@uncplusdelta.nl

Jessica van der Velden

lean specialist sector zorg jessica van der velden Lean Black Belt
j.vandervelden@uncplusdelta.nl

Jof Houben

jof houben lean six sigma consultantManagement Consultant
Master Black Belt
j.houben@uncplusdelta.nl

John Verver

lean specialist zorgsector Master Black Belt j.verver@uncplusdelta.nl

Joris van de Lindeloof

plus delta onderwijs joris van de lindeloof Management Consultant j.vandelindeloof@uncplusdelta.nl

Klaas Jansen

lean six sigma blackbelt en trainer Klaas Jansen Black Belt
k.jansen@uncplusdelta.nl

Lars Wigersma

lean six sigma consultant en coach lars wigersma Management Consultant
Black Belt
l.wigersma@uncplusdelta.nl

Lena van der Leije

lean six sigma consultant lena van der leije Black Belt
l.vanderleije@uncplusdelta.nl

Lin le Roux


Black Belt
l.leroux@uncplusdelta.nl

Maarten van Oost

Maarten van Oost Management Consultant
Master Black Belt
m.vanoost@uncplusdelta.nl

Maarten Smeitink

Maarten Smeitink - Black Belt Lean Six Sigma Black Belt
m.smeitink@uncplusdelta.nl

Mariëlle Reineking


Assistent Controller
m.reineking@uncplusdelta.nl

Marlies Verbaan


Black Belt
m.verbaan@uncplusdelta.nl

Marco Wessels


Management Consultant
m.wessels@uncplusdelta.nl

Michael Spruijt

michael spruijt lean six sigma consultant Management Consultant
Black Belt
m.spruijt@uncplusdelta.nl

Michèle Nieuwenhuis


Management Consultant
m.nieuwenhuis@uncplusdelta.nl

Norbert Rens

norbert rens plus delta onderwijsProjectmanager
n.rens@uncplusdelta.nl

Patrick Bleiji

patrick bleiji lean six sigma consultant Management Consultant
Master Black Belt
p.bleiji@uncplusdelta.nl

Patrick van Dijk

lean six sigma consultant trainer patrick van dijk Master Black Belt
Black Belt
p.vandijk@uncplusdelta.nl

Paul van Sonsbeek

lean six sigma consultant trainer patrick van dijk Management Consultant
Master Black Belt
p.vansonsbeek@uncplusdelta.nl

Peter Hofman

lean black belt Lean Black Belt
p.hofman@uncplusdelta.nl

Regina Block-Lang


sr. Office Manager
r.block@uncplusdelta.nl

Robert van Buuren

online marketeer robert van buuren Online Marketeer
r.vanbuuren@uncplusdelta.nl

Robert van der Meer

Robert van der Meer Management Consultant
r.vandermeer@uncplusdelta.nl

Robin Brinkerink

lean six sigma consultant en coach robin brinkerink Management Consultant
Black Belt
r.brinkerink@uncplusdelta.nl

Rumela Sengupta

Rumela Sengupta Lean Six Sigma Management Consultant
Master Black Belt
r.sengupta@uncplusdelta.nl

Sarco Bosschaart

lean six sigma consultant en coach sarco bosschaart Management Consultant
Black Belt
s.bosschaart@uncplusdelta.nl

Tjalling de Lange

tjalling de lange lean six sigma consultant Management Consultant
Master Black Belt
t.delange@uncplusdelta.nl

Wilbert Hoevenaars

wilbert hoevenaars directeur plus delta Directeur
w.hoevenaars@uncplusdelta.nl

Wilco Bloem

wilco bloem, sr. business controller
sr. Business Controller
w.bloem@uncplusdelta.nl